Albumy we wszystkich kategoriach

Uroczysty wernisaż prac Gildii Artystów Chojnowa
W tym roku Gildia Artystów Chojnowa „G.A.C” obchodzi 5-lecie. Z tej okazji 18 listopada 2016 r. w MOKSiR miał miejsce uroczysty wernisaż. W ten sposób otwarto wystawę zbiorową artystów skupionych wokół G.A.C. Swoje prace zaprezentowali: Monika Chmielewska – fotografie, Teresa Halikowska – obrazy, Lilla Konieczna – rękodzielnictwo, Grażyna Marczak – rysunki, Bogdan Misikiewicz – fotografie, Piotr Misikiewicz – fotografie, Julian Pamuła – obrazy, Jadwiga Stopa – obrazy, Anna Wójcik – rękodzielnictwo, Mirosław Zatorski – obrazy. Tego dnia drukarnia Unifot i Miejska Biblioteka Publiczna ufundowały dla artystów i zaproszonych gości niespodzianki w postaci kalendarza ściennego na przyszły rok oraz ekskluzywne pędzle do malowania i oryginalne ołówki. Wystawa jest do obejrzenia w Domu Kultury do końca stycznia 2017 r.
data publikacji: 2016-11-29 10:02
 
Październikowa Gildia
Album zawiera zdjęcia z październikowego spotkania Gildian.
data publikacji: 2016-10-18 09:51
 
Wernisaż Jadwigi Stopy
Wernisaż Jadwigi Stopy. Jadwiga Stopa – niezwykle wszechstronna i utalentowana chojnowska artystka. Należy do chóru „ Skoranta” i Gildii Artystów Chojnowa, pisze wiersze i maluje obrazy. Ta druga pasja, nareszcie została nagrodzona. W piątek – 16 września w holu Centrum Edukacyjnego, miało miejsce,uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych naszej sympatycznej Jadzi. Licznie przybyłych gości, przywitała pani Agnieszka Tworzyło z Miejskiej Biblioteki Publicznej.
data publikacji: 2016-09-21 11:03
 
Benefis Juranda Kowalskiego
Album zawiera zdjęcia z występu z okazji Dnia Matki oraz z benefisu Juranda Kowalskiego, który odbył się na runku w Chojnowie w dniu 24.08.2016
data publikacji: 2016-09-20 13:30
 
In Memoriam - Festiwal Grzegorza Ciechowskiego - Tczew 2016
Drugi raz z rzędu odwiedziłem tę niezwykłą imprezę. W ubiegłym roku bodźcem,który zadziałał do takiej eskapady, była premiera książki pod redakcją Ani Sztuczki i Krzysztofa Janiszewskiego p.t. 'My lunatycy czyli rzecz o Republice'.
data publikacji: 2016-09-07 09:11
 
<< nowsze | 1  | 2  | 3  | 4 | 5  | 6  | 7  | 8  | starsze >>

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie oraz MOKSiR