Czerwcowa Gildia

Nasze czerwcowe spotkanie w przyjaznych wnętrzach restauracji "Pod Jeleniem" zostało niejako podzielone na dwie części. Pierwszą zaliczyła czwórka gildian.

2019-06-17 07:56

Majowa Gildia

10 maja w piątek, w restauracji 'Pod Jeleniem' , kilku gildian zaprezentowało swoje najnowsze dokonania . Pani Józefa Pawlak nie narzeka na brak weny . Pokazała kilka nowych obrazów . Z kolei pani Anna Wójcik przyniosła 'Wiosenna kule' . Wykonane zostały metodą szydełkowania koronkami . Opis obok jest w skrócie. Sam bowiem proces tworzenia tych dzieł jest dosyć czaso i pracochłonny .

2019-05-15 14:00

Tytani kultury czyli kwietniowa Gildia

Wydawało się, że nasze kwietniowe spotkanie upłynie w przedświątecznej atmosferze. Tymczasem, 5 kwietnia w restauracji "Pod Jeleniem" o wielkanocnych klimatach ani mru mru. Za to, troszkę sprowokowana, pani Jadwiga Stopa, pytaniami o tym, co planuje, długo i barwnie zaczęła snuć opowieść. Wszytko to w związku z wywiadem, jaki udzieliła "Gazecie Chojnowskiej". Obecnie nasza gildianka uwiecznia malarsko pałace, zamki i warownie.

2019-04-10 07:24

Marcowa Gildia

W piątek, tj. 1 marca, mieliśmy pierwsze w naszych dziejach wyjazdowe spotkanie. Wzięliśmy udział w finisażu wystawy prac Zdzisława Beksińskiego Od fotografii do fotomontażu komputerowego. Miejsce: Legnicka Galeria Ring.

2019-03-06 18:26

W MARCU BEKSIŃSKI?

1 marca br. proponujemy nieco inne spotkanie - wyjazd do Legnicy. Tam w Galerii Ring będzie finisaż wystawy "Od fotografii do fotomontażu komputerowego" jednego z najbardziej rozpoznawanych współczesnych polskich twórców - Zdzisława Beksińskiego. Zbiórka w Domu Kultury o godz. 16:00. Szczegółowe informacje u dyr. MOKSiR lub opiekuna Gildii Piotra Misikiewicza. Polecamy i zapraszamy!

2019-02-18 13:21

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie