ogólnopolski zlot fanów zespołu "Republika" "Dzień Białej Flagi"

Dwóch gildian Piotrek i Bogdan Misikiewicz w sobotę -22 kwietnia, odwiedziło toruński klub "Od Nowa". Tam jak co roku o tej porze, odbywa się ogólnopolski zlot fanów zespołu "Republika" pod nazwą "Dzień Białej Flagi". Po drodze gildianie widzieli dramatyczne skutki wypadku samochodowego na Żelaznym Moście. Zwiedzili imponująca starówkę. Odwiedzili pub z tanim piwem, pizzerię, muzeum toruńskiego piernika.

2017-05-02 09:52

Dzień Białej Flagi w toruńskim klubie "Od Nowa"

22 kwietnia (sobota), w toruńskim klubie "Od Nowa" odbędzie się kolejny Dzień Białej Flagi (DBF). Jest to ogólnopolski zlot fanów zespołu "Republika". Gośćmi będą: Kayah i Atrakcyjny Kazimierz. Na te imprezę wybierają się gildianie Piotr i Bogdan Misikiweicz. Piotrek będzie tam promował swój debiutancki tomik wierszy oraz płytę zespołu "Reputacja". Fotoreportaż zamieścimy już niebawem.

2017-04-19 09:19

Kwietniowa Gildia

Po miesięcznej nieobecności w naszej stałej bazie spotkań jaką jest Restauracja "Kuźnia", jej podwoje w kwietniu, zostały ponownie otwarte. Dlatego bez przeszkód w pierwszy kwietniowy poniedziałek (3-go ) nasze spotkanie doszło do skutku. Tym razem obecność była następująca Małgorzata Krzywda, Stanisława Szulakowska, Andrzej Bobik, Stanisław Horodecki, Bogdan i Piotr Misikiewicz, Wiesław Wojciechowski.

2017-04-15 14:54

Kwietniowa Gildia

Informujemy, że nasze kwietniowe spotkanie odbędzie się w restauracji " Kuźnia ", 3-go o godz. 18. Zapraszamy też serdecznie do internetu na stronę: gildia.chojnow.eu

2017-03-17 13:18

Marcowa Gildia

Z przyczyn od nas niezależnych lutowe spotkanie miało miejsce w kawiarni " Jubilatka". Dlatego 6 marca w poniedziałek z lekkim niepokojem oczekiwana była obecność poszczególnych gildian. Można jednak było odetchnąć z ulgą.

2017-03-17 13:17

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie oraz MOKSiR