(szerokość: 279 / wysokość: 380)

     Urodziłam się 16.10.1978r jest to dla mnie dzień  szczególnie ważny bo w tym dniu wybrano na Papieża Jana Pawła II- towarzyszy mi  nieustannie. Z wykształcenia jestem Technikiem Administracji, obecnie jestem na drugim roku studium Fotografii Artystycznej we Wrocławiu.

Mają pasją jest malowanie wzorów graficznych i fotografowanie. Kocham muzykę soul, poezję śpiewaną i niezwykłą muzykę francuską.

W kolekcji moich obrazów dominują kwiaty. Sporą część swojego dzieciństwa spędziłam w ogrodzie babci,  gdzie kwiatów było bardzo dużo .Jestem przekonana, że miało to duży wpływ na moje zamiłowanie do natury. Tworzę swój bardzo barwny i abstrakcyjny świat, pozwala mi się to  zrelaksować,  a dzielenie się swoja twórczością daje mi  wielką radość.

Bardzo lubię uwieczniać chwile, miejsca czy różne sytuacje na fotografiach.  Moją ulubioną dziedziną fotografii jest fotografia reporterska oraz przyroda. Zachwyca mnie niebo i to jak  na nim niezwykłe obrazy maluje nam zachodzące słońce.

Inspirują  mnie ludzie których spotykam. Chętnie poznaję ludzi z pasją, zachwyca mnie ich wrażliwość i różne spojrzenie na świat.

Wzorem jest dla mnie Lidia Popiel-podziwiam jej portrety.  Oddaje ona piękno człowieka pokazując go w sposób wyjątkowy i prawdziwy. Tadeusz Rolke i  Tomasz Tomaszewski w swoich foto relacjach  fantastycznie oddają emocje, zawsze  oglądam ich zdjęcia z zachwytem. Artystką która jest mi bliska, jest francuska malarka Seraphine Louis-łączy nas miłość do kwiatów, imponuje mi jej piękna dusza i skromność.


Na blogu finesse-art umieszczam swoje obrazy
Na blogu foto-finess umieszczam swoje zdjęcia

(szerokość: 750 / wysokość: 562)
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie