Albumy we wszystkich kategoriach

Wróbel Grażyna
Od urodzenia mieszkam w Chojnowie. Pracowałam w Szkole Podstawowej Nr 3 ucząc plastyki i przyrody. Własną twórczość nie stawiam na najwyższej półce wśród wartości mojego życia. Tam była zawsze rodzina i praca zawodowa. Motywy zainteresowań artystycznych związane są raczej z potrzebą dowartościowania życia. Maluję w celu stworzenia czegoś własnego.
data publikacji: 2012-08-24 08:04
 
Czyż Alina
Nazywam się Alina Czyż. Urodziłam się w 1943 roku w Haynau w polskiej rodzinie robotników przymusowych III Rzeszy. Los sprawił, że po zakończeniu wojny zamieszkałam z rodzicami w Skarżysku - Kamiennej, potem w Radomiu, Rzeszowie a w 1963 roku w małym miasteczku Szydłowiec w woj. mazowieckim. Obecnie jestem na emeryturze. W przyszłym roku (2013) 26 czerwca kończę 70 lat. Mam się nawet dobrze na te lata. Marzy mi się podróż sentymentalna do „swoich korzeni”. Od wielu lat realizuję swoje pasje twórcze w różnych obszarach artystycznych. Nie skończyłam jednak studiów w tym zakresie. Jestem absolwentką Wydziału Mechanicznego Politechniki Rzeszowskiej. Swoje pasje przez 35 lat przekazywałam młodzieży licealnej na lekcjach techniki i plastyki. Swoją twórczość prezentowałam na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Tworzę z potrzeby serca. Radością tworzenia chętnie dzielę się z innymi na różnego rodzaju pokazach lub warsztatach. W 2004 roku zostałam wyróżniona przez Kapitułę Ruchu Piękniejsza Polska. Chciałabym przybliżyć obszary artystyczne mojego świata mieszkańcom Chojnowa. Moją szczególną pasją są inspiracje w tworzeniu aniołów.
data publikacji: 2012-07-04 19:13
 
Wójcik Teresa Anna
Już jako dziecko chętnie zajmowałam się różnymi robótkami ręcznymi. Od haftu krzyżykowego, richelieu po serwetki robione na szydełku. Po przejściu na emeryturę znalazłam wreszcie czas na dobrą książkę i realizację swoich pasji.
data publikacji: 2012-05-02 09:32
 
Żybura Mariusz
Czy jestem artystą? Wielkie to słowo, niech czas pokaże co jestem wart, a fotografie niech moje sprawiają radość i szczęście dla każdego z Was.
data publikacji: 2012-02-20 13:41
 
Krzywda Monika
Chętnie rysuję postacie, portrety, wykorzystując do tego prosty materiał jakim jest papier i ołówek. Inspirują mnie prace twórców takich jak- Boris'a Vallejo, Luis'a Royo, jak i mojego kolegi i nauczyciela Zbyszka Halikowskiego. Wzoruję się na jego technice rysowania portretów, która pozwala wiernie przedstawić uwiecznioną postać.
data publikacji: 2012-02-20 12:38
 
<< nowsze | 1  | 2  | 3  | 4  | 5 | 6  | 7  | starsze >>

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie oraz MOKSiR