wrobel grazyna (szerokość: 279 / wysokość: 380)

Grażyna Wróbel   Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na wydziale Artystyczno-Pedagogicznym.
Zajmuje się malarstwem. Brała udział we wszystkich Przeglądach Chojnowskiej Plastyki (1990 - 2007 r.) oraz w „3. Prezentacjach - twórcy plastyki i fotografii" w 1991 r. W Okręgowym Muzeum Miedzi w Legnicy.


       Od urodzenia mieszkam w Chojnowie. Pracowałam w Szkole Podstawowej Nr 3 ucząc plastyki i przyrody. Własną twórczość nie stawiam na najwyższej półce wśród wartości mojego życia. Tam była zawsze rodzina i praca zawodowa. Motywy zainteresowań artystycznych związane są raczej z potrzebą dowartościowania życia. Maluję w celu stworzenia czegoś własnego. Nie mam określonych na stałe tematów, technik, form przekazu. Lubię zarówno realizm jak i abstrakcję. W swoich obrazach staram się zamieścić pewną sferę uczuć, fragment podświadomości, tak aby nasycić siebie, swoją duszę. A jeśli przy tym, choć na krótki moment odbiór moich prac zaciekawi kogokolwiek, to właśnie będzie nagrodą, nie celem mojej twórczości.


tlo do wrobel (szerokość: 750 / wysokość: 1059)


serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie